BB Krem Ne İşe Yarar

BB krem diye birşey var duymayanınız var mı? Duymadım mı diyorsunuz, öyleyse bu yazıyı mutlaka okumalısınız. 

Biz kadınlar hayatımızı kolaylaştıran ürünleri daha kolay kabul eder ve daha kolay kullanırız. BB krem de hayatımızı kolaylaştıran kozmetik ürünlerinden birisi.

BB krem hem cildinizi nemlendiriyor hem de cildinizdeki lekeleri kapatarak deyim yerindeyse bebek gibi bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

BB Krem hem fondöten görevi görüyor hem de cildinizi nemlendirerek nemlendirici etki sağlıyor.

Cildinizdeki mevcut lekeleri yüksek kapatıcılık özelliği sayesinde görünmez yapıyor. Aniden işiniz çıktı ve kendinizi hazır hissetmiyor musunuz, sürün BB Kremi, cildinizın ışıl ışıl bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz.

Hayatı pratikleştiren BB Krem sayesinde cildinizdeki sivilce izlerinden, siyah lekelerden, siyah noktalardan, kızarıklıktan, renk farklılıklarından anında kurtulursunuz.

BB Krem her cilt tipine uygun bir üründür. Cilt renginiz koyu ise BB Kremin koyu rengini, cildiniz açık renkli ise açık rengini kullanmalısınız. 

Cillte farklı bir tabaka varmış hissi uyandırmayan, gayet doğal görünen BB Krem, bir fondöten değil. Aksine cildin nemlenmesine katkı sağlayan ve cilt kusurlarını kapatan bir krem.

BB Kremin bir diğer faydası da ciltteki ince çizgi ve kırışıkları kapatmasıdır. BB Krem kullanarak daha genç görünmeniz mümkün.

BB Kremin bir faydası da güneş koruyucu özelliğe sahip olması ve cildinizi güneş ışınlarından koruması.
Ben, Clinique BB Krem kullanıyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Denedim, cilltte pürüzsüz bir görünüm sağlarken nemlenmesine de katkı sağlıyor. Tüm cilt tipleri için de uygun bir ürün olması önemli bir avantaj sağlıyor. Ürün üç renk tonuna sahip böylece kendi cildiniz için uygun olan BB Kremi seçme şansına sahip oluyorsunuz. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Genç Kızları Bekleyen Büyük Tehlike; Tecavüz Hapları

Yatalak Hastalarda Görülen Yatak Yaraları

Seksi Gecelikler ile Akılları Baştan Alın!