2013-2014'ün Moda Trendleri


           2013-1014 modası hakkında bir araştırma yaptım ve bunu sizlerle paylaşmak istedim. Bakalım, 2013-2014 yılı trendleri nelermiş?
          Öncelikle shift elbise çok moda bundan haberiniz olsun. 60'lı yılların giyim tarzını anımsatan shift elbiseler, bu yıl da çok moda. Birçok yerde rahatlıkla kullanılabilecek olan bu elbiselerden birkaç farklı modeli gardırobunuza eklemenizin faydalı olacağını düşünüyorum.
          Farklı giyinmekten hoşlananlar için kazak ve etek kombini de çok moda. Özellikle gençler arasında çan etek bu sene çok fazla tercih ediliyor. Şık bir gömlek ya da kazakla kombin edilebilen bu etekler, her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Çalışan kadınların kurtarıcısı ise kalem etek olacak gibi görünüyor. Ayrıca takımlar da bu senenin trendleri arasında benden söylemesi...Gardırobunuzda farklı model ve renkte kalem etek ve takım bulundurmanız daha şık görünmenize katkı sağlar.
         Bere, her kış olduğu gibi bu yıl da çok moda olacak gibi görünüyor. Bere giymek, soğuk kış günlerinde hem ısınmanızı hem de şık görünmenizi sağlar. Bence, farklı model ve renkte birkaç bere sahibi olmanızın size hiçbir zararı olmaz. 2013- 2014 trendleri arasında çiçekli kumaşlar da var. Çiçekli kumaş kullanılan elbise ya da ceketler çok moda. Modayı takip etmekten hoşlanıyorsanız çiçekli elbiselere ve ceketlere bir göz atın derim. Kadife de bu yılın trendleri arasında dikkat çekiyor. Kadife kullanmaktan hoşlananlar, modaya uygun kadife elbise, kadife ceket sahibi olabilirler.  
         Spor ayakkabılar ile  biker bot da bu yılın trendleri arasında ve çok moda...Asi bir yanı da olan bu botlar, özellikle gençler arasında, rahatlığı nedeniyle tercih edilmekte. Biker botlar, özellikle jean  ve  taytlarla, deri ceketle, etek ve elbise ile iyi bir kombin oluşturmakta. Kullanmak isteyenler kendi zevklerine göre kombinleyerek kullanabilirler. Şimdilik bu kadar... Merak etmeyin, sizi yeni trendler hakkında bilgilendirmeye devam edeceğim...


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Genç Kızları Bekleyen Büyük Tehlike; Tecavüz Hapları

Yatalak Hastalarda Görülen Yatak Yaraları

Seksi Gecelikler ile Akılları Baştan Alın!